Mateusz Adam

Jarocin, POL
Male
26 years wiseLast On: 02/25/10

Mateusz Adam

About Me

Polski/Polish

Mam na imię Mateusz. Mieszkam w Jarocinie gdzie zresztą się urodziłem. Harmonijkę dostałem w prezencie na gwiazdkę 2009 roku. Nie było to zaskoczenie bo sam ją sobie zażyczyłem. Więc jeśli chodzi o grę to jestem całkowicie początkujący, ale staram się to zmienić. Liczę też na jakieś wsparcie, podpowiedzi czy też rady dotyczące gry od bardziej zaawansowanych graczy. Będę bardzo wdzięczny i zobowiązany. Co do samej harmonijki to mam Hohner Special 20. W najbliższym czasie postaram się może zamieścić jakieś pierwsze nagrania, chociaż na razie nie za dużo umiem.

Pozdrawiam wszystkich gorąco

Mateusz

Angielski/English

My name is Mateusz. I live in Jarocin where I was born. I got a harmonica as a gift for Christmas 2009. It wasn't a surprise because I wished it himself.It wasn't a surprise because I want it. So I am totally a beginner, but I'm trying to change that. I hope also for some support, tips or advice on playing the more advanced players. I'll be very grateful and obliged. My harmonica is Hohner Special 20. In the near future I try to post some first recordings, though so far not too much I can do. I apologize for any grammatical errors.

Good plays on harmonica

Mateusz

 


Interests

Coming soon...

Friends

No Friends Yet... Make me your friend?

Comments

No comments yet...


© 2009 HarmonicaSpace

Advertise with Us | Terms and Conditions | Privacy Policy | Anti-Spam Policy | Report Abuse | Report Problem | Contact Us

Harmonica Space offers free social networking, harmonica forums and harmonica chat for harmonica players.
Join today and meet other harmonica players from all over the world!


Web Development and Web Design by Brady Mills Graphics